®

........

Наші друзі:
СТ Дизайн

 

Вітаємо на сайті підприємства України, яке є виробником автомобільних маточинних муфт вільного ходу посиленого типу від торгової марки "AmisA 4x4 ".

Молодий дружний колектив підприємства, до складу якого входять науковці, винахідники, інженери-механіки та досвідчений робочий персонал, створив абсолютно новий зразок муфт увімкнення повного приводу позашляховиків.

Унікальна запатентована конструкція механічних хабів "AmisA 4х4 " дозволяє їм упевнено працювати незалежно від умов експлуатації. Невимогливість до виду мастила і до його кількості, чіткість вимкнення-увімкнення, використання легованих сталей, підшипників кочення і повноцінних сальників при виробництві хабів робить їх гідними конкурентами з існуючими імпортними аналогами.

На всі виготовлені нами маточинні муфти вільного ходу дається ПОВНА гарантія терміном 24 місяці незалежно від пробігу автомобіля. Це означає, що при виникненні БУДЬ-ЯКИХ проблем при експлуатації муфт вони ремонтуються або замінюються на нові.

Серед наших клієнтів є спортсмени України, які регулярно виступають на змаганнях, піддаючи муфти критичним навантаженням. І наша продукція кожного разу доводить свою виняткову надійність при набагато нижчій ціні, ніж у імпортних(посилених) подібного класу.

Динаміка розвитку підприємства дозволяє постійно удосконалювати свою продукцію і поповнювати список новими запатентованими розробками.

Так, з весни 2013 року освоєний випуск блокувань типу лок-райт тм "Amisa 4х4"